FiltaFry pakub keskkonnasõbralikku kohapealset teenust toiduõli mikrofiltreerimiseks, vaakumpõhiseks fritüüride puhastamiseks ja täisteenindusega fritüüride haldamiseks. Meie teenindusspetsialistide regulaarsed külastused pikendavad fritüürõli kasutusiga kuni 100%, mis tähendab märkimisväärset kulude kokkuhoidu.

Spetsiaalselt välja töötatud mikrofiltersüsteemi abil pumbatakse fritüürõli fritüürist välja töötemperatuuril. Selle käigus filtreeritakse toidujäänused ja tervisele ohtlikud süsinikuosad õlist välja. Pärast fritüüride puhastamist, lastakse filtreeritud ja puhas õli fritüüri tagasi, mis on uuesti kasutamiseks koheselt valmis. See teenus kestab umbes 20 minutit ja häirib Teie tööd minimaalselt.

Vasakul: fritüürõli enne filtreerimist; Paremal: Fritüürõli peale filtreerimist Vasakul: fritüürõli enne filtreerimist; Paremal: Fritüürõli peale filtreerimist

Meie teenus hõlmab ka soovi korral fritüürõli tarnimist.

Toitlustusteenuse osutajana väldite FiltaFry abil tarbetult suuri varusid ja valite oma köögi tõhusa operatiivjuhtimise

Kuidas see töötab?

TPM väärtuste (Total Polar Materials) mõõtmine TPM väärtuste (Total Polar Materials) mõõtmine

Fritüürõli välja pumpamine, filtreerimine ja tagasi pumpamine Fritüürõli välja pumpamine, filtreerimine ja tagasi pumpamine

Fritüüri, sõela ja servade puhastamine Fritüüri, sõela ja servade puhastamine

Uue fritüürõli lisamine Uue fritüürõli lisamine

FiltaFry eelised

Kulud

Kulud

Säästke kuni 50% kogukuludest.
Kvaliteet

Kvaliteet

Alati puhas ja filtreeritud õli annab parema toiteväärtuse.
Eluaeg

Eluaeg

Kasutage fritüürõli kaks kuni kolm korda, ilma et see kvaliteeti kahjustaks.
Keskkond

Keskkond

Vähendage oma jäätmeid poole võrra ja kaitske keskkonda vähendatud transpordivajaduste kaudu.
Hügieen

Hügieen

Hoolitseme fritüüride puhastamise eest ja vabastame teid sellest ebapopulaarsest, mustast ja ohtlikust puhastusprotsessist.
Tervis

Tervis

Süsinik on teie tervisele kahjulik. Meie filtreerimisprotsess eemaldab fritüürõlist 99% süsinikujäägid. Nii saate tervislikumad tooted ja parema fritüürimistulemuse.

Kas teil on veel küsimusi? Võtke meiega ühendust ja aitame hea meelega. Meieni jõuate meili teel: info@filtafry.ee või telefoni teel: +372 5061587.